Nasze Działania

Odysejowe
Szaleństwa

Betonowe
Odlewy

Makijażowe
Impresje

Cospleyowe
Cacka

Betonowe
Odlewy

Makijażowe
Impresje

Odysejowe
Szaleństwa

Od kilku lat mamy przyjemność prowadzić grupy kreatywnych młodych ludzi w konkursach Odysei Umysłu. Każdego roku pomysłowość, pracowitość i poczucie humoru naszych podopiecznych niezmiernie nas zadziwia.

Betonowe
Odlewy

Okazuje się, że beton nie musi być nudny. Na ciekawych wykładach poznaliśmy zastosowanie tego materiału w architekturze i sztuce. Na koniec uczestnicy sami mogli spróbować swoich sił w “betonowaniu artystycznym”.

Makijażowe
Impresje

Makijaż ma wiele twarzy – o czym mogli przekonać się uczestnicy naszych warsztatów. Umiejętności make-up artystycznego można też wykorzystać do kreatywnego malowania dłoni. Dzięki temu powstały ciekawe iluzje optyczne i piękne kolorowe zwierzęta. A jak chce się nastraszyć otoczenie to można zrobić sobie małą rankę. W najbliższym czasie będzie można zapisać się na zajęcia makijażowe/charakteryzatorskie o czym poinformujemy na stronie.

Cospleyowe
Cacka

Młodzi ludzie zachęcili nas do organizacji warsztatów Cosplay, które zadebiutowały w wakacje 2020. Uczestnicy samodzielnie stworzyli kilka bardzo udanych projektów, które możecie podziwiać na zdjęciach obok.

NIe zatrzymujemy się i nasi podopieczni mają już za sobą mnóstwo udanych projektów, część z nich możecie obejrzeć tutaj.

Warsztaty Tematyczne

Cieszymy się kiedy swoje umiejętności oraz bogate zaplecze pracowni możemy wykorzystać do organizacji warsztatów dla najmłodszych.

Przy współpracy z Fundacją dla Dzieci z Cukrzycą zorganizowaliśmy dwa warsztaty tematyczne: Halloweenowe Zabawy oraz Wielkanocne Dekoracje

Działamy z Ochotą

Nie zapominamy, że nasza Pracownia znajduje się na warszawskiej Ochocie. Dzięki współpracy z Urzędem Dzielnicy oraz lokalnymi organizacjami możemy włączyć się w życie gościnnej Ochoty.
W roku 2021 dzięki dofinansowaniu z Urzędu Dzielnicy Ochota mogliśmy zorganizować serie darmowych warsztatów Cosplay oraz licznych technik potrzebnych każdemu Cosplayerowi. Warsztaty cieszyły się dużym powodzeniem, a ich uczestnicy nadal odwiedzają naszą pracownię pracując nad własnymi projektami.
W roku 2022 uczestniczyliśmy, na zaproszenie MAL Grójecka 109 w ochockich Dniach Sąsiada organizując stoisku prac artystyczno-manualnych dla dzieci i młodzieży.
Przed świętami Bożego Narodzenia w pobliskiej Szkole Podstawowej 264 przeprowadziliśmy warsztaty z tworzenia świątecznych dekoracji.