kafelek_technicy2

lub zadzwoń:
+48 694 958 924

Zajęcia skierowane do najmłodszych uczestników (5-8 lat), którzy wspólnie z Babcią lub Dziadkiem będą mogli, z gotowych elementów oraz z elementów z recyklingu, zbudować domek lub garaż i samodzielnie go ozdobić i wyposażyć.

Rodzinnie stworzone lampy lub lampiony mogą być ozdobą każdego salonu. Uczestnicy wykonają je z dostępnych materiałów, m.in z recyklingu.

Wspólna praca nad zegarem lub ramką zaowocuje stworzeniem cudownej ozdoby.

Technicy – Magicy

Uwaga: chociaż sierpniowe warsztaty mamy już w pełni zarezerwowane to po 17 września uruchomimy kilka nowych terminów. Prosimy o śledzenie strony lub zapisanie się na nasz Newsletter.

Zapraszamy osoby w wieku 60+ na bezpłatne międzypokoleniowe kreatywne zajęcia, wraz z osobą towarzyszącą w wieku od 5 do 26 lat.
Z tektury i materiałów recyklingowych, przy użyciu tradycyjnych narzędzi, ze wspomaganiem nowych technologii, uczestnicy będą mogli stworzyć wyjątkowe domki, garaże, lampy, lampiony, zegary lub ramki.
Efekty prac uczestników będą zaprezentowane podczas wystawy podsumowującej projekt.

Zasady programu:

• Zajęcia są przeznaczone dla osób w wieku 60+, które mogą przyprowadzić ze sobą osobę towarzyszącą (od 5 do 26 lat)
  • Praca nad projektem będzie odbywać się w parach.
  • Jedna osoba może uczestniczyć w maksymalnie 2 zajęciach z programu Technicy-Magicy. Zgłoszenia będą weryfikowane.

Cena zajęć: Bezpłatne.
Zajęcia są współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego we współpracy z Wydziałem Spraw Społecznych i Zdrowia dla  Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy

Miejsce zajęć (Warszawa): Pracownia MAM TO, ul. Grójecka 107

Regulamin pracowni: https://fundacjarekin.pl/regulamin_zajec/